piątek, 13 lutego 2015

ROK!

Tak jest!
Od pierwszego postu minął już rok! właściwie to minął w środę, ale ciii...
Rok to kupa czasu, choć mija bardzo szybko. A ten zleciał mi szczególnie szybko. Nie mam w sumie za bardzo czego podsumowywać, bo zrobiłam to w większości w podsumowaniu roku 2014. Za to mogę podziękować tym którzy czytają moje, jakże wysokich lotów, posty. Ostatnio co prawda nie było mnie tutaj za często, dlatego zrezygnowałam z comiesięcznych podsumowań i raczej już do nich nie powrócę. Mam za to nowe pomysły, które z czasem prawdopodobnie zacznę wprowadzać w życie.
Co wydarzyło się przez ten rok?
W zasadzie, to nie za wiele, jeśli chodzi o blog. Kroczył on swoją powolną ścieżką co mi całkiem odpowiada. Już od początku nawiązałam współpracę z Basią. Później sporadycznie przybywało obserwatorów i tak się toczy spokojne życie blogera.
Zobaczymy co przyniesie ten rok i mam nadzieję, że dalej będę kroczyć swoim tempem i po prostu dobrze się bawić.
Teraz jest czas dla was, żebyście powiedzieli mi jakiego to mam wspaniałego bloga i jaką to inteligentną i błyskotliwą osobą jestem. ( To jest oczywiście żart, ponieważ każdy ceni sobie wysoce rozwinięte poczucie humoru) :D


5 komentarzy:

 1. Gratulacje <3 musimy jakoś się spotkać i uczcić urodziny naszych blogów :D
  Chociaż pewnie i tak niedługo będziemy wbijać do siebie co chwile, żeby kraść książki xd
  Trzymaj się i jeszcze raz, wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
 2. Sto lat! Sto lat! Sto lat! :) Gratualcje! Rok blogowania to już jakieś osiągnięcie. Nie pozostaje mi nic, jak życzyć ci kolejnych lat bytowania w naszej książkowej blogosferze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję roku bloga! Życzę, byś jak najdłużej z nami była w blogosferze! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zostałaś nominowana do TAGu książkowego! Więcej tutaj: http://oxu-czytanie.blogspot.com/2015/02/nadchodzi-zima-tag-ksiazkowy.html

  OdpowiedzUsuń